test

R&Rukolli

Cmimi 101520 €

April 24
Lloji: Flat
Kati: 4
Sipërfaqja m2: 85
Dhoma: 3
Banjo: 2
Garazhda: 0

Përshkrimi

“Rezidenca e Mbretëreshës” - Aktash, Prishtinë Shitet banesa 84.60m2, K I-IX Perëndim Renditja: 1. Dhomë dite 2. Kuzhinë 3. Dy dhoma gjumi 4. Dy banjo 5. Koridor dhe 6. Ballkon Për informata më të hollësishme mund të na vizitoni në zyret e shitjes Bulevardi "Nënë Tereza" - kontakt: në inbox ose në tel: ? 049300474; 049200813 viber +37744603455 e-mail: marketingrukolli@hotmail.com

Kalkulimi për leasing

R & Rukolli SH.P.K.