test

R&Rukolli

Cmimi 60000 €

April 24
Lloji: Flat
Kati: 2
Sipërfaqja m2: 50
Dhoma: 2
Banjo: 1
Garazhda: 0

Përshkrimi

“Rezidenca e Mbretëreshës” - Aktash, Prishtinë Shitet banesa 50m2, kati I-IX Mund të bleni banesë në Prishtinë dhe me LEASING SOLUTION deri 80% në 240 muaj (20 vite) pa GARANTUES pa HIPOTEK! Oferta vlenë edhe për DIASPORËN SHQIPTARE! Për informata më të hollësishme mund të na vizitoni në zyret e shitjes Bulevardi "Nënë Tereza" - kontakt: në inbox ose në tel: ? 049300474; 049200813 viber +37744603455 e-mail: marketingrukolli@hotmail.com

Kalkulimi për leasing

R & Rukolli SH.P.K.