test

R&Rukolli

Cmimi 61380 €

April 24
Lloji: Flat
Kati: 0
Sipërfaqja m2: 68
Dhoma: 3
Banjo: 2
Garazhda: 0

Përshkrimi

R&Rukolli - Kompleksi “RREZJA” Ka filluar shitja e banesave dhe lokaleve në Emshir – Prishtinë! Shitet banesa 68.20m2 Përdhes Të nderuar, ju lutemi që për informata më të hollësishme lidhur me banesat, lokalet dhe garazhat të na kontaktoni në inbox ose në tel: ? 049300474; 049200813 viber +38344603455 e-mail: marketingrukolli@hotmail.com

Kalkulimi për leasing

R & Rukolli SH.P.K.