test

R&Rukolli

Cmimi 72180 €

April 27
Lloji: Flat
Kati: 3
Sipërfaqja m2: 80
Dhoma: 3
Banjo: 2
Garazhda: 0

Përshkrimi

R&Rukolli - Kompleksi “RREZJA” Ka filluar shitja e banesave dhe lokaleve në Emshir – Prishtinë! Shitet banesa 80.30m2 Kati 1-6 dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma gjumi 2 banjo shpajz koridor dhe ballkon Të nderuar, ju lutemi që për informata më të hollësishme lidhur me banesat, lokalet dhe garazhat të na kontaktoni në inbox ose në tel: ? 049300474; 049200813 viber +38344603455 e-mail: marketingrukolli@hotmail.com

Kalkulimi për leasing

R & Rukolli SH.P.K.